Entertainment Sports

Elizabeth Banks, Brad Paisley & More Stars Celebrate Houston Astros World Series Win

Houston Astros, 1 Kasım’da diversiyon yedi ve World Series unvanını topladı. Elizabeth Banks, Brad Paisley’den VIP cevap aldık ve daha da önemlisi LA Dodgers’ın hakimiyetinde olduklarını övüyoruz.

Kahretsin, ne gezi! Arasında World Series Los Angeles Dodgers ve Houston Astros’aÇağlar boyunca biriydi, yedi eğlence dolu bir galip seçmesini gerektiriyordu. Mavi renk giyen genç erkekler, 31 Aralık’ta 3-3’lük düzenlemeyi 3-1’lik bir galibiyetle nasıl kucaklayacağını anladılar ve bir nihai kesin sapmayı sağladılar. Astros ilk MLB Şampiyonasını evine getirmek zorunda kaldı, ancak Dodgers 1988’den beri bir World Series kazandı değil aynı miktarda gerekli. 1 Kasım günü duygusal bir saptırma, Astros kayda değer bir şekilde Dünya Şampiyonları sona erdi, 5-1 son çarpıcı skoruyla dünya düzenlemesi. Bu kadar çok ünlü kişi Dodgers taraftarı iken, Houston’ın cesurca bir savaş başlattığını teslim etmek durumunda kaldıklarında da kutlamalara imza attık.

Gruplar 5, en fazla beş saatlik bir sürpriz nedeniyle başlayan bir maratondan dolayı gruplar, en zayıflatıcı ve acımasız World Series mücadeleleri arasında çarpıcı bir düşüş gösteriyordu. Birçok ileri ve geri yolun ardından, Astros nihayetinde 13-12 arasındaki rekabeti yendi. 5- 3’lük evinde eğlenceye girdiler, oysa Dodgers, Minute Maid Park’ta 4 numaralı telefondan 6-2 galip gole çarptı. Bu noktadaki etkinlik, düzenlemenin son yönelimleri için LA’ya geri döndü. LA Dodgers’ın VIP meraklılarını burada bulabilirsiniz.

Grup, ilk iki rekreasyondan sonra LA’dan ayrıldığında bu kadar düzgün bir şekilde koordine görünüyordu. Dodgers , tepede acımasız Clayton Kershaw ile 3-1’lik bir oyunculuk yapıyordu . İkinci eğlence, dört saatten daha uzun bir sürede 11 saniyede oyalanan bir rollercoaster idi. Nihayetinde, Houston Serisi’nden 7-6’ya inen mavi grubun trajik bir ev talihsizliğiydi ve Houston’un World Series serisindeki sonsuza dek kazanmasından bu yana ilk sırayı aldı. Hiçbir takımın düzenlemeyi temizleyemeyeceği gerçekten iyi bir işaretti, ancak kim bu kadar yakın olmasını sağlayacağını düşündü?

Celebs, ilk olarak tarihsel olarak konuşan Dünya Serisi başlıklarında Astros’u selamlamak için Twitter’a gitti:

TheMagazineCityrs , Astro’nun Dünya Serisi zaferi hakkında ne düşünüyorsun? Bütün zaman boyunca onlar için kök salıyor muydun?